GERİ DÖNÜŞÜMLÜ NONWOVEN ÇANTALAR

Örme veya dokuma olmayan sadece özel kullanımlar için üretilen, kullanım süresine göre de maliyeti oldukça düşük olan teknik bir tekstil malzemesidir. Nonwoven çanta sıvı çekebilen, sıvı itebilen, sağlam, esnek, yumuşak, gergin, yanmayı geciktirici özelliği olan, filtre edici özelliği de bulunan, bakterilere karşı dayanıklı yapısıyla bilinen bir üründür. Nonwoven kumaşları yeni nesil üretim hatlarında ultrasonik sistem teknolojisiyle üretilmektedir. Ultrasonik sistem teknolojisi sayesinde çantaların üretim aşamasında kumaş yüzeyinde daha homojen dağılımın oluşturulması sağlanmaktadır.

Nonwoven çanta ülkemizde son zamanlarda tüm alanlarda kullanımı hızla yaygınlaşan doğa dostu geri dönüşümü olan özel kumaştan üretilen bir çanta modelidir. Bez çantalar şık ve gösterişli olmasının yanında çevreye katkı sağlamalarıyla da biliniyor. Öyle ki birçok alanda bez çanta tercih edilerek mümkün olduğu kadarıyla çevreye karşı duyarlı olmaya özen gösteriliyor.

Nonwoven bez çanta kullanımı ile firmalar, işletmeler ve kurumsal firmalar isimlerini veya logolarını çanta üzerine tab ederek müşterisine ulaştırıp en ekonomik şekilde tanıtım ve promosyonunu sağlayabilmektedir.

Uluslararası doğayı koruyan vakıf ve dernekler doğa dostu kumaştan üretilen bu nonwoven çantalara tam destek verdiklerini her alanda açıklamaktadırlar.

Ölçü 26x32x8 cm – 30x40x8 cm – 35x40x8 cm 35x40x10 cm – 35x50x10 cm
İstenilen ölçüye göre de üretim yapılmaktadır.
Kumaş Gramajı 100 gr Nonwoven Kumaş
Sap Omuz Askılı ya da El Tutmalı
Dikiş İplik Dikişli
Baskı 4 Renk Ofset Baskı
Koli Ebadı Ölçüye göre 200-250 adet arası

EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÇANTALAR